Popis ubytovania

Ubytovanie Omega Club je situované na okraji atraktívnej podtatranskej obce Gerlachov, nachádzajúcej sa pod majestátnym Gerlachovským štítom (2 655 m.n.m.). Nádherná okolitá príroda Vysokých Tatier ponúka našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxácie ako aj aktívneho oddychu v podobe vynikajúcej turistiky a lyžovačky. Okrem príjemných turistických prechádzok, cyklistických a vysokohorských túr prekrásnou tatranskou prírodou si Váš pobyt môžete spríjemniť aj spoznávaním okolitých tatranských osád a miest. Veľmi blízko od nás to budete mať do Tatranskej Polianky (3 km), Starého Smokovca (5 km), Svitu (5 km) a Popradu (10 km). Výborný oddych si môžete dopriať aj v neďalekom Hoteli Hubert (2 km), kde sú Vám k dispozícii kvalitné služby reštaurácie, tenisové kurty, či možnosť oddychu v bazéne, saune alebo pri rôznych druhoch masáží. V zimnom období bohatom na snehovú nádielku si tu prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať štandardné bežecké trate v Gerlachove na Štrbskom Plese či upravené zjazdové trate v blízkom Starom Smokovci, Svite - Lopušnej doline, Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese.
Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v moderne a útulne zariadených izbách a apartmánoch nášho ubytovacieho zariadenia Omega Club s celkovou kapacitou 48 lôžok (vrátane prísteliek), ktoré je vďaka svojej výbornej polohe ako aj nadštandardnému vybaveniu vhodné nie len pre ubytovanie párov, rodiniek s deťmi a veľkých skupín priateľov, ale aj pre organizáciu teambuildingov, školských výletov a lyžiarskych výcvikov.
Vybrať si tu môžete spomedzi 4 dvojspálňových apartmánov s kapacitou pre 4 až 5 osôb a 10 dvojlôžkových izieb, z ktorých 8 disponuje možnosťou využitia vždy ešte jednej prístelky vo forme plnohodnotného lôžka. Vo výbave každej izby aj apartmánu nechýba televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány sú navyše vybavené taktiež kuchynkou s elektrickým varičom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Všetci ubytovaní hostia môžu navyše v spoločných priestoroch ubytovania využívať na prípravu vlastného stravovania jednu spoločnú plne vybavenú kuchyňu s jedálenskými stolmi, vybavenú dvomi elektrickými varičmi, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a toasterom.
Počas celého Vášho pobytu sú Vám v Omega Clube k dispozícii relaxačné priestory so suchou a fínskou saunou s odpočivárňou, parným hydromasážnym boxom, šatňou (so sprchou a toaletou) a vyhrievaným vnútorným bazénom s liečivou slanou vodou, farebným osvetlením a relaxačnou hudbou. Využívať môžete aj fitness či priestranné spoločenské miestnosti s pohodlným posedením. Výborne oddýchnuť si môžete v biliardovej miestnosti so samoobslužným barom alebo v ďalšej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitom a DVD prehrávačom, v ktorej po dohode pre väčšie skupiny hostí servírujeme chutné stravovanie (raňajky formou švédskych stolov + večere).
Súčasťou Omega Clubu je taktiež krytá miestnosť s profesionálnym grilom ako aj vonkajšia upravená časť s altánkom, posedením a záhradným krbom, kde si môžete pripravovať chutné grilované špeciality. Parkovanie Vašich áut je možné na parkovisku v uzavretom areáli ubytovania, ktoré je zároveň chránené kamerovým systémom. Tešíme sa na Vašu návštevu.